Hialurono injekcijos

Paslaugos

Darbo laikas

I-V: 10:00 – 20:00
VI-VII: nedirbame

Hialurono rūgšties aptinkama žmogaus organizme, todėl tai yra natūrali ir visiškai nekenksminga sveikatai medžiaga. Laikui bėgant odoje jos mažėja, todėl oda tampa sausesnė, atsiranda raukšlelės. Odos būklė priklauso nuo daugybės skirtingų faktorių, kurie ją palaipsniui sendina, todėl prarandamas odos elastingumas, vis labiau ryškėja raukšlės. Tačiau nėra padėties be išeities ir panaudojus modernius estetinės medicinos gydymo metodus, odą galima koreguoti ir ją atjauninti. Tai padaryti visai nesunku. Patyrę estetinės medicinos dermatologai mūsų klinikoje atliks reikiamas procedūras ir Jūs vėl galėsite mėgautis lygia bei jaunatviškai elastinga oda.

Kaip vykdoma hialurono injekcija?

Ši procedūra nėra skausminga ir trunka labai trumpai. Hialurono rūgštis injekuojama į reikiamą vietą odoje ir iš karto užpildo raukšlę. Šis estetinės medicinos metodas ne tik koreguoja raukšles, bet taip pat atkuria veido kontūrų pilnį, padeda atlikti veido ovalo korekciją, padidinti smakro, lūpų ar skruostų apimtį, užgydo po traumų susidariusius randus. Raukšlės gali būti koreguojamos tiek veido, tiek kaklo, dekoltė ar rankų srityse. Hialurono injekcijos galimybių yra labai daug ir jų pasirinkimas priklauso išskirtinai nuo kliento poreikių, į kuriuos visada atsižvelgs rūpestingi gydytojai, patardami tai, kas Jums tinkamiausia.

Aukšta procedūrų ir preparatų kokybė

Atlikus reikiamas procedūras, galima ilgai mėgautis lygia bei švytinčia oda. Efekto trukmė paprastai būna panaši kaip ir atlikus botulino injekciją – trunka nuo kelių mėnesių iki metų, o kartais ir ilgiau. Tai priklauso nuo individualios odos būklės bei naudojamų preparatų kokybės. Mūsų klinikoje atliekamos itin kokybiškos odos gydymo bei estetinės procedūros, naudojant patikimiausių pasaulio gamintojų paruoštus preparatus. Tai suteikia galimybę išlaikyti ilgalaikį hialurono injekcijos poveikį bei užtikrinti aukštą teikiamų grožio procedūrų kokybę.

Kreipkitės į patyrusius mūsų klinikos dermatologus, estetinės medicinos gydytojus – jie pasirengę padėti Jums visais su grožio procedūromis susijusiais klausimais, parinkti ir pritaikyti pačius tinkamiausius metodus atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius bei odos būklę.