Prof. Dr. Rytis Rimdeika

Darbo patirtis daugiau nei 30 metų.

Nuo 1990 m. gydytojas chirurgas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Kauno akademinėse klinikose, Plastinės chirurgijos ir nudegimų skyriuje.

2001–2006 m.- Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) Plastinės chirurgijos ir nudegimų skyriaus vadovas, o nuo 2006 m. – Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikos vadovas

1997–2007 m. KMUK (dabartinių LSMUL Kauno klinikų) koordinatorius operacinei medicinai,

2007–2013 m. direktorius operacinei medicinai.

Dr. R. Rimdeika 1999 m. apgynė medicinos daktaro disertaciją „Chirurginių metodų veiksmingumas gydant riboto ploto gilius nudegimus“.

Nuo 1995 m. dirba pedagoginį darbą Kauno medicinos universitete asistento, nuo 1999 m. lektoriaus, nuo 2002 m. docento, nuo 2006 m. – profesoriaus pareigose.

2016-2020 m. Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos prezidentas.

Parengė ir įdiegė į praktiką daug gydymo metodikų, paruošė mokinių, subūrė kvalifikuotą medikų kolektyvą, yra 15 apgintų mokslo disertacijų vadovas ir konsultantas, gynimo tarybų narys.

Jam vadovaujant nuo Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto ligoninės Kauno klinikų Plastinės chirurgijos ir nudegimų skyrius tapo centru, kuris yra gerai žinomas ES šalyse.

Organizuoja ir vadovauja moksliniam darbui rekonstrukcinės nudegimų ir žaizdų chirurgijos tematika, dalyvauja tarptautiniuose moksliniuose projektuose ir klinikiniuose vaistų bei medicinos priemonių tyrimuose.

Tarptautiniuose mokslo suvažiavimuose skaitęs per 300 pranešimų ir kviestinių paskaitų, pirmininkavęs mokslinėms sesijoms.

Dirba įvairiose mokslinėse programose, yra mokslo žurnalų Medicina (Elsevier), European Journal of Plastic and Reconstructive Surgery (Springer), Lietuvos Chirurgija (Vilnius,NVI), Novosti Khirurgii (Vitebsk), EWMA Journal (Copenhagen) mokslinių redakcijų narys ir recenzentas.

Narystė profesinėse organizacijose

  • Europos Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos (ESPRAS) valdybos narys 2008–2018 m.
  • Europos žaizdų gydymo asociacijos (EWMA) valdybos narys 2008–2014 m.
  • Lietuvos Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos atstovas tarptautinėse organizacijose.
  • Lietuvos Žaizdų gydymo asociacijos prezidentas 2005–2015 m.
  • Europos nudegimų asociacijos (EBA) tikrasis narys.
  • Tarptautinės nudegimų traumų draugijos (ISBI) narys.
  • 2000–2014 m. Kauno medicinos universiteto Tarybos ir LSMU Senato narys, Medicinos audito inspekcijos prie LR SAM kviestinis ekspertas, SAM kolegijos ir įvairių darbo grupių narys. Kauno miesto Mero patarėjas sveikatos klausimais.

Pošiūno klinikoje konsultuoja pacientus, atlieka plastinės rekonstrukcinės chirurgijos operacijas, lazerines chirurgijos ir kitas procedūras.

Prof. Dr. Rytis Rimdeika

Profesorius, plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas