Apie mus

Pošiūno klinika

Pošiūno kliniką 2015 metais įkūrė gydytojas Gintas Pošiūnas. Ilgametė patirtis lazerinės medicinos ir chirurgijos srityje, suburta profesionalių medikų komanda ir pažangiausia lazerinė įranga, šiandien operatyviai ir saugiai gali Jums padėti išspręsti kartais ir sunkiai įveikiamas odos problemas.

Pošiūno klinikoje dirbantys gydytojai konsultuoja ir sėkmingai gydo lazeriu kraujagyslinius navikus – įgimtas ir įgytas hemangiomas, išsiplėtusius veido, kojų kapiliarus, lazeriu šalina apgamus ir kitus odos darinius. Gydytojas dermatologas konsultuoja ir gydo visas odos ligas. Atlieka estetines lazerines procedūras, botulino toksino ir natūralių – plazmos užpildų injekcijas. Bendrosios praktikos slaugytojai atlieka mezoterapiją, biorevitalizaciją, plazmos injekcijas ir lazerinį plaukų šalinimą (epiliaciją).  Klinikoje taip pat daug dėmesio yra skiriama odos randiniams pakitimams, nudegiminei traumai ir jos pasekmių gydymui, konsultuojame pacientus dėl randų po nudegimų, traumų, chirurginių intervencijų. Kompleksiškai  gydomi randai, taikant konservatyvias priemones, injekcijas į randus, lazerinę ir plastinę rekonstrukcinę chirurgiją.

Medicina – tai mokslas ir menas kartu. Mūsų praktika skirta lazerinei, minimaliai invazinei medicinai ir chirurgijai, pažangiems ir natūraliems estetinės medicinos metodams.

 

Pošiūno klinika – Jūsų sveikatos ir grožio namai.

Pažangiausios technologijos

Pošiūno klinikoje naudojama nauja ir tik sertifikuota žinomų gamintojų lazerinė ir medicininė įranga.

Profesionalus kolektyvas

Mūsų veikla remiasi profesionalumu, tolerancija, nuoširdumu, medicininės etikos principais.

Jauki aplinka

Klinikoje sukurta Jums jauki, patogi aplinka, kuri sumažins jaudulį ir diskomfortą procedūrų metu.